Sortuj według: Nazwisko [A-Z] | Nazwisko [Z-A]

Sikorski Radosław

Sikorski Radosław

Urodzony 23 lutego 1963 roku. Polityk, dziennikarz, poseł, specjalista do spraw obronności kraju. Wykształcenie zdobył na Uniwersytecie w Oksfordzie oraz na warszawskiej Akademii Obrony Narodowej. W przeszłości...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Stonoga Zbigniew

Stonoga Zbigniew

Urodzony 17 października 1974 roku. Przedsiębiorca, polityk i działacz społeczny. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości związany był z Samoobroną RP, a w sierpniu 2014 r. dołączył do...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Szczuka Kazimiera

Szczuka Kazimiera

Urodzona 22 czerwca 1966 roku. Polityk, dziennikarka i feministka. Absolwentka nauk społecznych Uniwersytetu Warszawskiego W latach 2004-2006 prowadziła teleturniej „Najsłabsze Ogniwo”....Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Szczurek Mateusz

Szczurek Mateusz

Urodzony 11 sierpnia 1975 roku. Ekonomista i minister finansów. Studiował ekonomię na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz na University of Sussex. W latach 2011-2013 był...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Szejnfeld Adam

Szejnfeld Adam

Urodzony 13 listopada 1958 roku. Prawnik, polityk i europoseł. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W przeszłości należał do Ruchu Obywatelskiego Akcja...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Szydło Beata

Szydło Beata

Urodzona 15 kwietnia 1963 roku. Polityk i posłanka. Studiowała etnografię na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 1998-2005 była burmistrzem gminy Brzeszcze. W 2005 r. wstąpiła do Prawa i Sprawiedliwości....Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Tanajno Paweł

Tanajno Paweł

Urodzony 17 grudnia 1975 roku. Polityk i przedsiębiorca. Ukończył studia na kierunku zarządzania. Do 2003 r. był członkiem Platformy Obywatelskiej. Od 2010 r. nieformalnie związany był z Ruchem Poparcia...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Tomasz Sakiewicz

Tomasz Sakiewicz

Redaktor Naczelny Gazety Polskiej.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Tomaszewski Jan

Tomaszewski Jan

Urodzony 9 stycznia 1948 roku. Ukończył trzyletnie studia trenerskie w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Były piłkarz i trener, obecnie polityk i poseł. Jako bramkarz rozegrał łącznie 63 spotkania dla...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Tusk Donald

Tusk Donald

Urodzony 22 kwietnia 1957 roku. Polityk, historyk, przewodniczący Rady Europejskiej. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Gdańskim. Pełnił funkcję posła na Sejm I, IV, V, VI i VII kadencji oraz Senatora...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Wilk Jacek

Wilk Jacek

Urodzony 17 sierpnia 1974 roku. Polityk, prawnik i ekonomista. Absolwent międzynarodowych stosunków gospodarczych i politycznych, ukończył również  finanse i rachunkowość. W 2011 r. przystąpił...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Wincenty Witos

Wincenty Witos

Działacz ludowy. Jego pomnik stoi obecnie na Placu Trzech Krzyży.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Wipler Przemysław

Wipler Przemysław

Urodzony 15 lipca 1978 roku. Poseł, członek partii KORWiN. W 2002 roku został absolwentem prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W przeszłości związany był między innymi z Unią Polityki Realnej, Fundacją...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Wiśniewska Jadwiga

Wiśniewska Jadwiga

Urodzona 2 lipca 1963 roku. Polityk, pedagog, europoseł. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Posłanka na Sejm V, VI i VII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W 2014 r. została...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Witek Elżbieta

Witek Elżbieta

Urodzona 17 grudnia 1957 roku. Polityk, posłanka, rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości. W 1980 r. została absolwentką Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 1980 r. zaangażowana w...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Wojewódzki Jakub

Wojewódzki Jakub

Redaktor znanego programu telewizyjnego TVNZ uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Zawisza Artur

Zawisza Artur

Urodzony 30 marca 1969 roku. Polityk i narodowiec. Absolwent polonistyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W przeszłości był członkiem Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego oraz Przymierza Prawicy. W 2001 r....Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Ziobro Zbigniew

Ziobro Zbigniew

Urodzony 18 sierpnia 1970 roku. Prawnik i polityk, prezes Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro. Absolwent Wydziału Prawa i Administacji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2001 r. brał udział w tworzeniu Prawa i...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.