Sortuj według: Nazwisko [A-Z] | Nazwisko [Z-A]

Miller Leszek

Miller Leszek

Urodzony 3 lipca 1946 roku. W 1978 r. uzyskał tytuł magistra Nauk Politycznych. W młodości należał do Związku Młodzieży Socjalistycznej, od 1969 r. działacz PZPR. Do 1989 r. był pracownikiem aparatu...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Monika Olejnik

Monika Olejnik

Dziennikarka Radia Zet.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Mucha Joanna

Mucha Joanna

Urodzona 12 kwietnia 1976  roku. Ekonomistka, polityk i posłanka. W 2001 r. została absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W przeszłości była działaczką Unii Wolności, a od 2003 r....Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Napieralski Grzegorz

Napieralski Grzegorz

Urodzony 18 marca 1974 r. Polityk, poseł, założyciel partii Biało-Czerwoni. Ukończył studia politologiczne na Uniwersytecie Szczecińskim. W 2004 r. po raz pierwszy objął mandat poselski, zastępując wybranego...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Niesiołowski Stefan

Niesiołowski Stefan

Urodzony 4 lutego 1944 roku. Zoolog, polityk i poseł. W 1966 r. został absolwentem Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Łódzkiego. W 1979 został doktorem nauk biologicznych, a w 1990 uzyskał...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Nowacka Barbara

Nowacka Barbara

Urodzona 10 maja 1975 roku. Polityk i feministka. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, posiada też tytuł magistra inżyniera w zakresie informatyki. W przeszłości występowała w programie...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Nowak Sławomir

Nowak Sławomir

Urodzony 11 grudnia 1974 roku. Polityk i politolog. Ukończył studia na kierunkach stosunków międzynarodowych oraz zarządzania. W przeszłości związany z Kongresem Liberalno-Demokratycznym oraz Unią...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Nowicka Wanda

Nowicka Wanda

Urodzona 21 listopada 1956 roku. Polityk, posłanka i feministka. Ukończyła filologię klasyczną na Uniwersytecie Warszawskim, w przeszłości była nauczycielką języka angielskiego i łaciny. Związana była z...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Ogórek Magdalena

Ogórek Magdalena

Urodzona 23 lutego 1979 roku. Historyk i polityk. Studiowała historię na Uniwersytecie Opolskim oraz Integrację Europejską na Uniwersytecie Warszawskim. W 2009 roku uzyskała tytuł doktora. Przez 2 lata pracowała...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Olejniczak Wojciech

Olejniczak Wojciech

Urodzony 10 kwietnia 1974 roku. Polityk i ekonomista. Absolwent inżynierii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W latach 1999-2002 był przewodniczącym Związku Młodzieży Wiejskiej, a w latach 1999-2000...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Palikot Janusz

Palikot Janusz

Urodzony 26 października 1964 roku. Przedsiębiorca, polityk i poseł. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Po 1990 r. działał jako przedsiębiorca, prowadząc firmy produkujące alkohol. W 2005 r....Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Pawlak Waldemar

Pawlak Waldemar

Urodzony 5 września 1959 r. Polityk i poseł. Ukończył studia na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. W 1985 r. wstąpił do Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego. W 1989 r. po raz...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Petru Ryszard

Petru Ryszard

Ekonomista, przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich. Wieloletni doradca Leszka Balcerowicza. Autor publikacji na tematy gospodarcze. Inicjator stowarzyszenia NowoczesnaPL.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Piechociński Janusz

Piechociński Janusz

Urodzony 15 marca 1960 roku. Polityk, poseł i minister, prezes PSL. W 1987 r. ukończył studia Handlowe w Szkole Głównej Planowania i Statystyki. W tym samym roku stał się członkiem Zjednoczonego...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Piłsudski Józef

Piłsudski Józef

Ciekawy artykuł na temat Marszałka Piłsudzkiego:http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jak-pilsudski-mogl-zdobyc-moskwe-dwukrotnie-zychowicz-bylismy-o-krok-od-wielkosci/y7qx4eWybrane wypowiedzi Józefa...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Rokita Jan

Rokita Jan

Urodzony 18 czerwca 1959 roku. Polityk i były poseł. Ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, w czasach studenckich był przewodniczącym Niezależnego Zrzeszenia Studentów swojego...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Rostowski Jacek

Rostowski Jacek

(właściwie Jan Vincent-Rostowski) –  Ekonomista i poseł. Posiada polskie i brytyjskie obywatelstwo. W przeszłości był doradcą Leszka Balcerowicza, Prezesa Narodowego Banku Polskiego oraz doradcą...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Rozenek Andrzej

Rozenek Andrzej

Urodzony 17 marca 1969 roku. Poseł, założyciel partii Biało-Czerwoni. Studiował na kierunku nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. W młodości pracował w tygodniku „NIE” jako dziennikarz...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Rydzyk Ojciec Tedeusz

Rydzyk Ojciec Tedeusz

Założyciel Radia Maryja.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Sasin Jacek

Sasin Jacek

Urodzony 6 listopada 1969 roku. Polityk i poseł. Absolwent historii Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 2007 pełnił funkcję wojewody mazowieckiego. W 2011 r. uzyskał mandat poselski z list Prawa i Sprawiedliwości....Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Sawicki Marek

Sawicki Marek

Urodzony 8 kwietnia 1958 roku.Polityk, poseł, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ukończył studia na Wydziale Rolniczym Wyższej Szkoły Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach. W 2006 roku uzyskał tytuł doktora. W...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Schetyna Grzegorz

Schetyna Grzegorz

Urodzony 18 lutego 1963 roku. Polityk, Minister Spraw Zagranicznych, poseł szóstej z rzędu kadencji Sejmu. Z wykształcenia historyk, podczas studiów pełnił funkcję przewodniczącego Niezależnego...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Senyszyn Joanna

Senyszyn Joanna

Urodzona 1 lutego 1949 roku. Polityk, publicystka. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim. W 1996 otrzymała tytuł profesora nauk ekonomicznych. Od 1975 r. do momentu rozwiązania członek PZPR. Prowadzi stałą...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Siemoniak Tomasz

Siemoniak Tomasz

Urodzony 2 lipca 1967 roku. Polityk, Minister Obrony Narodowej. Ukończył studia na Wydziale Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W przeszłości działał w ramach Kongresu...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Sienkiewicz Bartłomiej

Sienkiewicz Bartłomiej

Urodzony 29 lipca 1961 roku. Polityk, historyk i publicysta. Ukończył studia na wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Działał w Niezależnym Związku Studentów oraz Ruchu Wolność...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.