Sortuj według: Nazwisko [A-Z] | Nazwisko [Z-A]

Jurek Marek

Jurek Marek

Urodzony 28 czerwca 1960 roku. Polityk, eurodeputowany. Ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 80. był działaczem Niezależnego Związku Studenckiego...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kaczmarek Tomasz

Kaczmarek Tomasz

Urodzony 15 sierpnia 1976 roku. Polityk i poseł. W 2006 r. ukończył studia na kierunku socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 2002-2006 pracował w Centralnym Biurze Śledczym. Od 2006 r. zaczął pracę...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kaczyński Jarosław

Kaczyński Jarosław

Urodzony 18 czerwca 1949 roku. Polityk, poseł i prawnik. Absolwent prawa Uniwersytetu Warszawskiego. W 1968 r. brał udział w tzw. wydarzeniach marcowych, w 1976 r. rozpoczął współpracę z Komitetem Obrony...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kaczyński Lech

Kaczyński Lech

Urodzony 18 czerwca 1949 roku, zmarł 10 kwietnia 2010 roku. Polityk i prawnik. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał stopień Doktora na Uniwersytecie Gdańskim. W 1981 r....Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kalemba Stanisław

Kalemba Stanisław

Urodzony 25 października 1947 roku. Polityk, poseł i rolnik. Ukończył studia na Wydziale Ogólnorolniczym Akademii Rolniczej w Poznaniu. W 1975 r. dołączył do Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego, a od 1990...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kalisz Ryszard

Kalisz Ryszard

Urodzony 26 lutego 1957 roku. Adwokat, polityk i poseł. Od 1978 r. związany z PZPR. W 1980 r. ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, po czym przez kilka kolejnych lat odbywał aplikację sądową i...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kamiński Mariusz

Kamiński Mariusz

Urodzony 25 września 1965 roku. Polityk i poseł. Absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Był działaczem Niezależnego Zrzeszenia Studentów oraz Ruchu Obywatelskiego Akcja Demokratyczna....Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kamiński Michał

Kamiński Michał

Urodzony 28 marca 1972 roku. Polityk, sekretarz stanu Kancelarii Premiera. Ukończył w 2008 studia licencjackie w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. W przeszłości...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kidawa-Błońska Małgorzata

Kidawa-Błońska Małgorzata

<div style="text-align: justify;"><span style="font-size: 12pt;">Urodzona 5 maja 1957 roku. Posłanka Platformy Obywatelskiej, Marszałek Sejmu. Absolwentka socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Po raz...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kluzik-Rostkowska Joanna

Kluzik-Rostkowska Joanna

Urodzona 14 grudnia 1963 roku. Polityk, posłanka, dziennikarka, Minister Edukacji Narodowej. Ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. W 2007 r. pełniła urząd Ministra Pracy i Polityki...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Komorowski Bronisław

Komorowski Bronisław

Urodził się 4 czerwca 1952 r. Polityk i historyk. Ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. W czasach Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej był działaczem antykomunistycznym, angażując...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kopacz Ewa

Kopacz Ewa

Urodzona 3 grudnia 1956 roku. Polityk, posłanka, Prezes Rady Ministrów, przewodnicząca Platformy Obywatelskiej. W 1981 r. została absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. W...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Korwin-Mikke Janusz

Korwin-Mikke Janusz

Urodzony 27 października 1942 roku. Polityk, eurodeputowany, publicysta, prezes partii KORWiN. W młodości studiował matematykę, filozofię, socjologię, prawo oraz psychologię, z powodu sprzeciwu wobec...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kosiniak-Kamysz Władysław

Kosiniak-Kamysz Władysław

Urodzony 10 sierpnia 1981 roku. Lekarz i polityk. Ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego, a od 2012 r. wiceprezes tej partii. W latach 2010-2011...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kowal Paweł

Kowal Paweł

Urodzony 22 lipca 1975 roku. Polityk, publicysta i historyk, członek partii Polska Razem. Absolwent historii Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1996-1998 studiował w Collegium Invisible w Warszawie. Poseł na...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kowalski Marian

Kowalski Marian

Urodzony 15 sierpnia 1964 roku. Prawicowy polityk, kulturysta, wiceprezes Ruchu Narodowego. Edukację zdobywał w I Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie. W przeszłości związany był między innymi z Unią...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kukiz Paweł

Kukiz Paweł

Urodzony 24 czerwca 1963 roku. Wokalista i polityk. Studiował administrację na Uniwersytecie Wrocławskim oraz prawo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 80. udzielał się muzycznie w...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Kwaśniewski Aleksander

Kwaśniewski Aleksander

Urodzony 15 listopada 1954 roku. Polityk i dziennikarz. Studiował handel zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim. W młodości działał na rzecz prokomunistycznych ugrupowań, m.in. pełnił funkcję przewodniczącego...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Legierski Krystian

Legierski Krystian

Urodzony 22 kwietnia 1978 roku. Polityk, działacz na rzecz LGBT. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości prowadził na tej uczelni zajęcia na kierunku gender. Zdeklarowany...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Lewandowski Janusz

Lewandowski Janusz

Urodzony 13 czerwca 1951 roku. Polityk, europoseł i ekonomista. Doktor nauk ekonomicznych. Od 1980 r. związany z „Solidarnością”, był jej doradcą ekonomicznym. W 1988 r. brał udział w tworzeniu...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Macierewicz Antoni

Macierewicz Antoni

Urodzony 3 sierpnia 1948 roku. Historyk, polityk i poseł. W 1971 r. ukończył studia na Wydziale Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Zaangażował się w strajki studenckie w marcu 1968 r., za co był więziony od...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Marcinkiewicz Kazimierz

Marcinkiewicz Kazimierz

Urodzony 20 grudnia 1959 roku. Polityk, były premier. Ukończył studia na Wydziale Matematyczno-Fizyczno-Chemicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył studia podyplomowe z administracji na Wydziale Prawa i...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Mastalerek Marcin

Mastalerek Marcin

Urodzony 15 września 1984 roku. Polityk i poseł. Absolwent stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2011-2014 pełnił funkcję przewodniczącego Forum Młodych Prawa i...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Michnik Adam

Michnik Adam

Od 1989 redaktor naczelny "Gazety wyborczej".Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Migalski Marek

Migalski Marek

Urodzony 14 stycznia 1969 roku. Polityk i politolog. Absolwent politologii Uniwersytetu Śląskiego. W 2001 roku  uzyskał stopień doktora nauk humanistycznych w dziedzinie nauk o polityce. W przeszłości...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.