Sortuj według: Nazwisko [A-Z] | Nazwisko [Z-A]

Arłukowicz Bartosz

Arłukowicz Bartosz

Urodzony 30 grudnia 1971 roku. Polityk, poseł i lekarz. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2004 r. stał się członkiem Socjalcemokracji Polskiej. Poseł na Sejm VI i...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Balcerowicz Leszek

Balcerowicz Leszek

Ekonomista, Przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju, były prezes Narodowego Banku Polskiego, były wicepremier i minister finansów, profesor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Bartoszewski Władysław

Bartoszewski Władysław

Historyk, publicysta, dziennikarz, pisarz, działacz społeczny, polityk oraz dyplomata.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Belka Marek

Belka Marek

Urodzony 9 stycznia 1952 roku. Polityk i ekonomista. W młodości związany ze Zrzeszeniem Studentów Polskich i PZPR. W 1972 r. ukończył studia na Uniwersytecie Łódzkim, po czym zdobył tytuły...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Berkowicz Konrad

Berkowicz Konrad

Polityk, wiceprezes partii KORWiN. Studiował na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Elektroniki i Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Polityką zajmuje się od 2005 r. Związany był z...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Biedroń Robert

Biedroń Robert

Urodzony 13 kwietnia 1976 roku. Polityk, publicysta, obecny prezydent Słupska, działacz na rzecz LGBT. Absolwent studiów politologicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W latach 2001-2009...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Bieńkowska Elżbieta

Bieńkowska Elżbieta

Urodzona 4 lutego 1964 roku. Polityk, Europejski Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług. Absolwentka iranistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej. W...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Boni Michał

Boni Michał

Urodzony 10 czerwca 1954 r. Polityk, eurodeputowany do Parlamentu Europejskiego. W 1977 r. został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W 1991 r. pełnił funkcję Ministra Pracy i Polityki socjalnej w...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Bosak Krzysztof

Bosak Krzysztof

Urodzony 13 czerwca 1982 roku. Polityk, narodowiec. W przeszłości studiował architekturę, filozofię oraz ekonomię. W latach 2005-2006 był prezesem krajowym Młodzieży Wszechpolskiej. W latach 2005-2007 pełnił...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Braun Grzegorz

Braun Grzegorz

11 marca 1967 roku. Publicysta i polityk. Ukończył polonistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 1987 r. współorganizował akcje Pomarańczowej Rewolucji, brał też udział w protestach studentów na...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Buzek Jerzy

Buzek Jerzy

Urodzony 3 lipca 1940 roku. Polityk i europoseł. W 1963 r. ukończył studia na wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Śląskiej. W 1980 r. wstąpił do NSZZ „Solidarność”. W 1996 r. został...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Błaszczak Mariusz

Błaszczak Mariusz

Urodzony 19 września 1969 roku. Polityk, poseł, przewodniczący klubu parlamentarnego PiS. Ukończył studia na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Odbył studia na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Czarnecki Ryszard

Czarnecki Ryszard

Urodzony 25 stycznia 1963 roku. Polityk, europoseł, historyk i dziennikarz. Ukończy studia na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował jako dziennikarz "Dziennika Polskiego",...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Dorn Ludwik

Dorn Ludwik

Urodzony 5 czerwca 1954 roku. Polityk, poseł i publicysta. W 1978 r. ukończył socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. W młodości zaangażowany w działalność antykomunistyczną, działał w Komitecie Obrony...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Duda Andrzej

Duda Andrzej

Urodzony 16 maja 1972 roku. Prawnik, polityk, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. W 1996 r. ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2005 r. związał się z Prawem i Sprawiedliwością jako...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Elsner Wincenty

Elsner Wincenty

Urodzony 3 stycznia 1955 roku. Polityk, poseł i przedsiębiorca. Absolwentem Instytutu Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej. Z wykształcenia informatyk, właściciel firmy informatyczno-poligraficznej. Z...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Giertych Roman

Giertych Roman

Urodzony 27 lutego 1971 roku. Polityk, adwokat i historyk. Absolwent Wydziału Historycznego oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 1989 r. utworzył patriotyczną organizację –...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Grodzka Anna

Grodzka Anna

Anna Grodzka – polityk, posłanka, współzałożycielka fundacji Trans-Fuzja. Ukończyła studia na kierunku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. W przeszłości była członkiem Socjaldemokracji...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Gronkiewicz-Waltz Hanna

Gronkiewicz-Waltz Hanna

Urodzona 4 listopada 1952 roku. Polityk, prezydent Warszawy. W 1975 r. ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 1980 r. brała udział w zakładaniu struktur NSZZ...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Hofman Adam

Hofman Adam

Urodzony 23 maja 1980 roku. Polityk i poseł. W 2004 r. został absolwentem politologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Był członkiem Niezależnego Zrzeszenia Studentów, założył i przewodniczył Forum...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Izdebski Sławomir

Izdebski Sławomir

Urodzony 21 maja 1971 roku. Polityk, rolnik i działacz związkowy. W 2009 został absolwentem pedagogiki Akademii Podlaskiej w Siedlcach. W latach 1998-2006 członek Samoobrony. W 2001 r. został wybrany na...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Jakubiak Elżbieta

Jakubiak Elżbieta

Urodzona 17 marca 1966 roku. Polityk i pedagog. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W latach 2005-2007 była szefem Gabinetu Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. W 2007 r. pełniła...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Jan Kulczyk

Jan Kulczyk

Przedsiębiorca. Najbogatszy Polak. Zmarł w 2015 roku.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Jan Paweł II

Jan Paweł II

Zło dobrem zwyciężaj.Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.

Jarubas Adam

Jarubas Adam

Urodzony 17 grudnia 1974 roku. Polityk i samorządowiec. Ukończył studia historyczne na Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Od 1992 r. należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego. W latach 1994-2009 członek Związku...Z uwagi na niewielką ilość oddanych głosów, średnia ocen nie jest reprezentatywna.